Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » Влада Ялти не будуть витрачатися на День міста

Влада Ялти не будуть витрачатися на День міста

Влада Ялти не будуть витрачатися на День міста
Святкування 175-річчя Ялти 10 серпня пройде за рахунок місцевих підприємців. Про це на прес-конференції повідомив Ялтинський міський голова Сергій Ілаш .

За словами мера, ялтинські підприємці виступили основним інвестором з проведення свята за власною ініціативою. Ми не залучаємо гроші бюджету. Я вважаю, що неправильно було б використовувати бюджетні кошти на подібні свята. Сьогодні не той час, коли ми бюджет повинні на свята тринькати. У нас є проекти Ветеран, Турбота та інші, там більше потребують люди, пояснив С.Илаш .

Він також повідомив, що у святковому концерті на честь Дня міста в концертному комплексі " Ювілейний виступлять Віллі Токарєв і Тетяна Овсієнко . За словами С.Илаша , Віллі Токарєв , у якого є нерухомість в Ялті, виступить безкоштовно як місцевий житель. З іншими артистами, відпочиваючими в місті, також досягнута домовленість про безкоштовних виступах. Всі святкові заходи пройдуть або за домовленістю, або з допомогою підприємців, підкреслив мер, додавши, що День міста завершиться феєрверком, який ялтинці будуть пам'ятати ще довго.

Нагадаємо, що роком заснування Ялти вважається 1838 р. День міста відзначається в 2-гу суботу серпня. У 2013 р. - це 10 серпня.

Фото:allcrimea.net

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика