Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » У Ялті замість бази олімпійської підготовки хочуть збудувати спорткомплекс з готелем

У Ялті замість бази олімпійської підготовки хочуть збудувати спорткомплекс з готелем

У Ялті замість бази олімпійської підготовки хочуть збудувати спорткомплекс з готелем
У Ялті замість бази олімпійської підготовки Авангард планують збудувати спорткомплекс з готелем і торговим центром. Про це на прес-конференції заявив мер міста Сергій Ілаш .

Сьогодні ведуться переговори між профспілкою і однією з фінансових груп з будівництва величезного спортивного комплексу на місці сьогоднішнього нашого стадіону Авангард, повідомив градоначальник.

За його словами, на місці стадіону планують облаштувати два футбольних поля відкритий і закритий, а також басейн. Також там буде невеликий готельний комплекс і торговий центр для того, щоб надалі сам проект мав більш ефективну окупність, додав С.Илаш , висловивши впевненість, що переговори про будівництво в Ялті нового комплексу призведуть до укладення троїстого договору між містом, профспілками і фінансовою групою.

Ескізний проект вже бачив Анатолій Могильов він схвалив цей проект, і ми зараз в повну силу ведемо переговори. У 2014 році будемо приступати до реалізації, - підкреслив мер.

На зауваження журналістів про те, що Авангард є базою олімпійської підготовки, мер відповів: Сьогодні це не база олімпійського резерву, і він ніколи нею не був.

Однак, за словами директора спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Авангард Наталії Білухи в даний час Авангард має статус бази олімпійської підготовки. Постановою Кабінету Міністрів від 2006 року на базі надано статус бази олімпійської підготовки, сьогодні статус не змінився, запевнила тренер.

Згідно інформації, розміщеної на сайті Олімпійської навчально-спортивної бази Авангард, база оснащена критими спортивними майданчиками, футбольне поле з трав'яним покриттям, тартановыми біговими доріжками, легкоатлетичним сектором, тренажерним залом з фітобаром, сауною, готелем. Тут проходять навчально-тренувальні збори спортивних команд всіх рівнів і вікових категорій. Авангард надає цілодобову підготовку спортсменів.

Фото: avangard.crimea.ua

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика