Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » Скандальний пляж в Алупці пообіцяли зробити загальнодоступним наступному році

Скандальний пляж в Алупці пообіцяли зробити загальнодоступним наступному році

Скандальний пляж в Алупці пообіцяли зробити загальнодоступним наступному році
Скандально відомий закритий пляж Зелений мис в Алупці стане загальнодоступним 2014 році. Таку обіцянку дав на зустрічі з журналістами міський голова Ялти Сергій Ілаш.

Прохід на алупкінський пляж, який знаходиться в користуванні у підприємця Олега Геншафта у цьому курортному сезоні неодноразово намагалися відкрити для всіх охочих, але безрезультатно. Забудовник кожен раз відновлював паркан, загороджуючи прохід на пляж. Влада Ялти запевняють, що вирішать проблему.

У нас залишається відкритим питання по Геншафту . Ми не залишимо цей об'єкт без уваги, зазначив С.Илаш .

За його словами, прокуратура займається цим об'єктом, ведеться проверка.Я впевнений, що в 2014 році цей пляж стане відкритим для міста, як і обіцялося раніше. Нехай не думають і не сподіваються, що передвиборна кампанія С.Илаша закінчилася, і він туди більше не повернеться. Ми більше не пиляємо там ворота, не ганьбимо себе, але педантична перевірка йде, і результати будуть найближчим часом, пообіцяв мер.

Як повідомлялося раніше, 15 травня в Алупці за поданням ялтинської прокуратури в районі пляжу Зелений мис був демонтований паркан , який перешкоджав проходу відпочиваючих до морю.Однако через кілька годин підприємець самовільно відновив ограждение.В зв'язку з цим прокуратура Ялти порушила кримінальну справу за ст. 356 КК України (самоправство), а паркан був знесений повторно але через деякий час огорожу було відбудовано заново.

18 червня була знову зроблена спроба демонтувати паркан але підприємець перешкоджав діям комунальників та правоохоронців. Дані дії забудовника були кваліфіковані за ст. 342 Кримінального кодексу України опір представникові влади.

У зв'язку з виявленими в ході перевірки порушеннями прокуратура пред'явила в суд позов про розірвання договору оренди земельної ділянки в районі пляжу Зелений мис площею 30 соток вартістю 43 млн. грн.

При цьому варто відзначити, що сам забудовник вважає свої дії законними ,так як, за його словами, паркан був встановлений для огородження будівельного майданчика у зв'язку з необхідністю зміцнення прибережної смуги берегоукріплювальними спорудами. Крім того він погрожував подати в суд на чиновників (мера Ялти С.Илаш мера Алупки Д.Карнаух , міністра курортів і туризму Доповідач) за незаконні дії зі знесення паркану.

Фото:investigator.org.ua

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика