Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » «Таврія» перервала серію поразок

«Таврія» перервала серію поразок

Сімферопольська «Таврія» в рамках 8-го туру чемпіонату з футболу у себе вдома обіграла запорізький «Металург» з рахунком 3:1 тимсамим перервавши серію поразок, яка склала сім матчів поспіль. Про це повідомляє прес-служба клубу.

Першими рахунок відкрили сімферопольці, реалізувавши на 22-ій хвилині пенальті. Пробивав одинадцятиметровий нападник Максим Фещук. Однак наприкінці першоготайму запорожцям вдалося відновити статус-кво. На 40-й хвилині також ударом з пенальті рахунок зрівняв Іван Матяж - 1:1.

У другому таймі таврійци переграли свого суперника. Вони змогли не тільки стримати напористі атаки, але ще забити два голи,який записав на свій рахунок все той же Максим Фещук, оформивши в матчі хет-трик.
На післяматчевій прес-конференції наставник «Таврії» Янніс Хрістопулос подякував команді за проявлений бійцівський характер, витримку і взаємовиручку. «На щастя, ми заробилидуже важливу, необхідну для нас перемогу, граючи при цьому у вельми якісний футбол », - підкреслив тренер.

При цьому він подякував уболівальникам, які підтримували свою команду, навіть коли та перебувала на чорній смузі.

У свою чергу добре знайомий кримчанам тренер «Металурга» Сергій Пучков назвав гру своїх вихованців потворної. «Грали потворно. Я не побачив того, що ми награвали перед минулими матчами. Незрозуміло, будемо розбиратися. Також і статистика була не на нашу користь. Всі читали, всі знають, що «Таврія» дуже незручний суперник для Запоріжжя. Скільки ігор ми зіграли, стільки ігор, в основному, ми програли. Хотіли поламати цю традицію, налаштовували хлопців, що буде серйозний бій », - зазначив Сергій Пучков.

Наступний матч підопічні Янніса Хрістопулос проведуть на виїзді з ФК «Дніпро» (Дніпропетровськ).

Джерело: Крымское информационное агентство