Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » Кримський прем'єр увійшов до рейтингу 100 найвпливовіших українців

Кримський прем'єр увійшов до рейтингу 100 найвпливовіших українців

Кримський прем'єр увійшов до рейтингу 100 найвпливовіших українців

Голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов увійшов до рейтингу 100 найвпливовіших українців, складений журналом «Кореспондент».


У списку - 102 жителя України (на двох позиціях по дві особи), з них 91 чоловік і 11 жінок. У ньому 47 політиків і 46 представників бізнесу, 17 з яких поєднують бізнес-діяльність з роботою в органах влади.


Президент України Віктор Янукович вп'яте визнаний найвпливовішим українцем. При цьому 26 учасників рейтингу представляють Верховну Раду України, 18 учасників - виконавчу владу. Також 26 учасників рейтингу проявили себе поза політикою і бізнесу, серед них - 5 представників медіасфери, 4 релігійні діяча, 3 художника, 2 спортсмени, 2 музиканта, 2 вчених, 2 письменника, 1 правозахисник і 1 кінорежисер. Ще 4 людини займаються менеджментом у сфері культури.


На думку кримського політолога Олександра Форманчука, попадання Анатолія Могильова до рейтингу найвпливовіших людей України, є визнанням його особливих заслуг. «Анатолій Могильов є єдиним главою регіону, який серед всіх своїх колег-губернаторів потрапив у цей список. Це говорить про факт його визнання, його впливу і його здібностей. Це говорить про те, що Анатолій Могильов є вагомою політичною фігурою в українському політикумі і в українському правлячому класі », - підкреслив Олександр Форманчук.


Він вважає, що Анатолій Могильов зумів довести, що його особистісний потенціал і якості керівника в однаковій мірі можуть розкриватися на різних державних посадах, що характеризує його як стабільно успішного політика і управлінця.

Джерело: Крымское информационное агентство

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика