Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » У Криму не виникне проблем із забезпеченістю продовольством, - Могильов

У Криму не виникне проблем із забезпеченістю продовольством, - Могильов

У Криму не виникне проблем із забезпеченістю продовольством, - Могильов

За словами Голови Ради міністрів АРК Анатолія Могильова, в Криму ініціатива Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення продовольчої незалежності виконується успішно. Про це кримський прем'єр повідомив журналістам сьогодні в Сімферополі.


Він нагадав, що в автономії соціальні сорти хліба мають найменшу вартість за Україну, що стало можливим завдяки підписаному меморандуму про співпрацю з основними виробниками хліба. «У Криму другий рік неврожай зернових через погодні умови, це об'єктивні фактори. Але на Україні в цілому урожай дуже високий і тому ціни на зерно в поточному році впали, тому немає ніяких підстав збільшення ціни на хліб. Я переконаний, що на хліб ми ціни утримаємо в потрібному обсязі, і у нас цілком вистачить хліба, щоб забезпечити на 100% населення Криму », - пояснив Анатолій Могильов.


Він додав, що в поточному році зафіксований хороший урожай таких сільськогосподарських культур, як баштанні, овочі, фрукти та інші. «Тому у нас проблем з продовольством не буде точно», - підкреслив глава уряду.


Нагадаємо, в січні цього року Голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов підписав з представниками підприємств «Кримхліб», «Цар-Хліб» і «СТЗ», Кримським республіканським союзом споживчих товариств, а також керівниками мережі супермаркетів меморандум про взаєморозуміння .

Джерело: Крымское информационное агентство

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика