Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » Обсяг експорту кримських товарів до Росії збільшився на 17%

Обсяг експорту кримських товарів до Росії збільшився на 17%

Обсяг експорту кримських товарів до Росії збільшився на 17%

Обсяг експорту кримських товарів до Росії за підсумками першого півріччя склав 1267 млн. доларів і збільшився порівняно з аналогічним періодом минулого року на 17%. Про це повідомила прес-служба міністерства економічного розвитку і торгівлі АРК.


Лідерство в експортних поставках і раніше утримують провідні підприємства, такі як «Кримський ТИТАН» і «Фіолент», продукція та електротехнічне обладнання яких, завжди користувалася попитом в Росії. У середньому на них припадає 410% і 275% від загального обсягу експорту товарів до Росії. Слідом за ними йдуть мінеральні продукти - 127%, недорогоцінні метали та вироби з них - 60%.


Найбільш вагомою групою споживчих товарів, що беруть участь у торговому обміні з Росією, є готові харчові продукти - близько 3% імпорту автономії з Росії і 5% всього кримського експорту в Росію.


У цілому, з початку року з Росії до Криму завезено продовольства на суму 39 млн. доларів, вивезено - 66 млн. доларів. Найбільшу частину торгівлі продовольством складають алкогольні і безалкогольні напої - в експорті вони займають 44% з 52%, в імпорті - 31% з 38%.

Джерело: Крымское информационное агентство

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика