Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » У Криму почали готуватися до посіву озимих

У Криму почали готуватися до посіву озимих

У Криму почали готуватися до посіву озимих
Рада міністрів Криму доручила райдержадміністраціям сприяти сільгосппідприємствам у підготовці до посіву озимих культур. Відповідне розпорядження прийняте сьогодні на засіданні Радміну.

Зокрема, основну підготовку грунту під посів планується закінчити до 25 вересня, а проведення сівби озимих культур до 1 листопада. При цьому всі сільгосппідприємства повинні бути забезпечені необхідною кількістю фосфоровмісних мінеральних добрив і високопродуктивними насінням озимих зернових культур.

При цьому Державної фітосанітарної інспекції Криму спільно з іншими профільними службами в районах рекомендовано провести обстеження полів під озимі культури на наявність шкідників і хвороб сільськогосподарських культур, Державної інспекції сільського господарства в Криму забезпечити контроль за якістю підготовки насіння, їх збереженням, видовий, сортовий і репродукційної чистотою насіння, Республіканському комітету АРК з водогосподарського будівництва і зрошуваного землеробства безперебійну роботу меліоративних систем.

Фото: www.moe-online.ru

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика