Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » У Попівці податківці прикрили два незаконних об'єкта торгівлі

У Попівці податківці прикрили два незаконних об'єкта торгівлі

У Попівці податківці прикрили два незаконних об'єкта торгівлі
У селищі Поповка, під Євпаторією, в ході спільного рейду співробітників Головного управління Міністерства доходів і зборів у Криму з головою Штормівського сільради було виявлено та припинено діяльність двох підпільних торгових об'єктів. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходов в АРК.

Щороку селище приймає гостей міжнародного фестивалю танцювальної музики "КаZантип". У селищі в цей період аншлаг не тільки любителів музики, але й охочих швидко заробити деколи порушуючи законодавчо встановлені правила, зазначають у міністерстві.

Зокрема, як зазначають у відомстві, господиня одного з барів, в якому йшла жвава торгівля, в тому числі і алкоголем, не змогла пред'явити жодного документа, що підтверджує законність свого бізнесу. Спроба припинити незаконну діяльність, викликала шалений опір з боку власниці бару. Співробітникам податкової довелося викликати наряд міліції, спільно з яким товар і обладнання бару були вилучені та передані на відповідальне зберігання.

Не змогли надати дозвільні документи та працівники одного з магазинів, розташованих на центральній вулиці селища. Продавці торгового об'єкта, асортимент якого на 90% складався з алкогольної продукції (у тому числі елітної) і тютюнових виробів, після прохання надати обов'язкові для ведення бізнесу документи, зникли з поля зору. Враховуючи, що власника торговельного об'єкта і товару встановити не вдалося, товар був вилучений з обігу на підставі акта оцінки майна з ознаками безхазяйного.

Фото: www.sarreg.ru

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика