Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » У Ялті планують скоротити витрати на медицину і прибирання сміття

У Ялті планують скоротити витрати на медицину і прибирання сміття

У Ялті планують скоротити витрати на медицину і прибирання сміття
У Ялті вже з наступного року буде різко знижений дефіцит місцевого бюджету. Про це на прес-конференції у виконкомі заявив Ялтинський міський голова Сергій Ілаш , Повідомляє прес-служба міськради.

За його словами, значне навантаження на ялтинську скарбницю доводиться за рахунок фінансування охорони здоров'я, на яке місто направляє 28 мільйонів гривень, а також на вивезення та утилізацію сміття ще близько 12 мільйонів. І саме ці статті витрат в Ялті розраховують зменшити.

Першу за рахунок впровадження системи медичного страхування, а другу за рахунок будівництва сміттєсортувальної станції, пояснив градоначальник.

С. Ілаш уточнив, що сортування і пресування сміття дозволить знизити обсяги його вивезення в три-чотири рази. Ми зажадали від фірми, яка займається збором відходів у Ялті, обов'язкової організації мусоросортіровкі, зазначив мер і запевнив, що місто надалі має намір жорстко контролювати обсяги вивозиться сміття.

Фото: vip.volyn.ua

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика