Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » У Криму орудують земельні шахраї

У Криму орудують земельні шахраї

У Криму орудують земельні шахраї
Республіканський комітет із земельних ресурсів АРК попереджає кримчан, що на території автономії вже кілька місяців діють земельні шахраї. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Якась правозахисна група ТОВ Варта за 20 тисяч гривень зобов'язується надавати всіляку юридичну допомогу в реалізації права на землю. Територіальні рамки досить великі, і включають в себе три країни, а саме Росію, Україну і Казахстан, і це незважаючи на те, що зареєстрована правозахисна група в місті Бровари Київської області, пояснюють у комітеті.

У Рескомземі нагадують, що згідно з положенням Земельного кодексу України, кожен громадянин нашої держави має право на отримання земельних ділянок різного цільового призначення.

Тобто виходить, що громадяни України просто від незнання всіх тонкощів земельного законодавства України, платять правозахисній групі ТОВ Варта, яка за гроші надає послуги, передбачені державою безкоштовно, нарікають в земельному відомстві.

Рескомзем уже направив листи на ім'я Прем'єр-міністра Криму Анатолія Могильова і на ім'я начальника Головного Управління МВС України в АР Крим Михайла Слєпаньова з проханням розібратися з правомірністю діяльності ТОВ Варта.

Фото: forum.angarsk.info

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика