Сегодня:

Новости со всего Крыма

» » » У Бахчисарайському районі запрацює найбільший у СНД виноробний завод

У Бахчисарайському районі запрацює найбільший у СНД виноробний завод

У Бахчисарайському районі запрацює найбільший у СНД виноробний завод
До кінця кварталу в Бахчисарайському районі планують ввести в експлуатацію виноробний завод підприємства Чорноморець. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства Криму.
За даними відомства, зараз будівництво заводу, який є найбільшим заводом в СНД, на завершальній стадії. Обсяг переробки винограду на новому заводі буде становити 216 тис. тонн на рік. Кошторисна вартість проекту 400 млн. грн. На початок року було освоєно понад 240 млн. грн. Перша черга виробництва завод первинного виноробства введена в експлуатацію в першому кварталі.
Крім того, у вересні у селі Віліно Бахчисарайського району планується відкриття вінодельческогозавода, який будується фірмою Інвест-Плюс за проектом швейцарських фахівців. Як зазначають у міністерстві, аналогів в Україні і СНД такого заводу немає. Родзинкою проекту є технологічний процес і мінімізація енерговитрат інноваційна подача сировини на переробку за рахунок сил гравітації. Кошторисна вартість проекту 218 млн.грн.
Фото: sunwine.com.ua

Джерело: ИА «Контекст-Крым»

Похожие статьи

Комментарии (0)

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Первый регион - новости со всего Крыма
«Первый регион» - сетевое информационное издание, которое даёт возможность получать актуальные новости со всех уголков Крыма.
Контакты

+7 (978) 043-78-46

rv.online@mail.ru

Россия, Республика Крым
г. Симферополь


Яндекс.Метрика